offer-pic

نقشه گاز مسکن مهر برای دو واحد در طبقات مختلف در اتوکد به همراه طراحی ایزومتریک

مشخصات فایل :

نرم افزار : AutoCAD
فایل اجرایی : دارد (به فرمت DWG)
فایل آموزشی : دارد
# فیلم آموزش نقشه کشی با نرم افزار اتوکد به مدت 1 ساعت و 39 دقیقه
# فیلم آموزش طراحی نقشه ایزومتریک گاز به مدت 27 دقیقه
(با دریافت این فایل اجرایی ویدئو های آموزشی نیز قابل دریافت خواهد بود)

دانلود رایگان فایل
شما میتوانید تنها با یک کلید به راحتی فایل مورد نظر را دریافت کنید. 🙂

برخلاف سایت های دیگر که فایل ها را به صورت تکی می فروشند روال سایت ما این است که شما با عضویت در سایت AutoCADfile به تمامی فایل های موجود دسترسی پیدا کرده و قادر به دریافت تمام فایل های اجرایی اتوکد و آموزش های ویدیویی ارائه شده در این سایت خواهید بود.

دریافت فایل

<div id="15284397274755114"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/oZAGu?data[rnddiv]=15284397274755114&data[responsive]=yes"></script></div>
درباره ی این فایل :

در این فایل، نقشه کامل گاز مربوط به یک آپارتمان مربوط به مسکن مهر برای دو واحد مختلف آن به کمک نرم افزار اتوکد ترسیم شده است. ترسیم نقشه گاز در این فایل بصورت استاندارد و با استفاده از المان های مرسوم در نقشه کشی گاز صورت گرفته است. طراحی این نقشه در دو فریم برای دو واحد از آپارتمان مسکن مهر انجام شده است. ضمنا طراحی بخش ایزومتریک نیز در هریک از فرم ها با جزییات از قسمت رگولاتور گاز تا آخرین نقطه گاز رسانی بصورت سه بعدی انجام شده است. علاوه بر این در جدول مربوط به لوازم مصرفی تعداد و نوع ادوات بکار رفته مشخص شده است. همچنین در این فایل جدول راهنمای مربوط به المان های لوله کشی گاز نیز وجود دارد که می توانید به کمک این المان ها طرح های دلخواه خود را ترسیم نمایید.