سوالات متداول

سوالات متداول

نحوه فعالیت سایت را توضیح دهید؟

برخلاف سایت های دیگر که فایل ها را به صورت تکی می فروشند روال سایت ما این است که شما با عضویت در سایت  به تمامی فایل های موجود دسترسی پیدا کرده و قادر به دریافت تمام فایل های اجرایی متلب و آموزش های ویدیویی ارائه شده در این سایت خواهید بود.

زمان دریافت فایل بعد از خرید چه زمانی است؟

بلافاصله بعد از خرید ! در صورت هر گونه مشکل در دانلود فایل پشتیبانان همه روزه (حتی روزهای  تعطیل ) از ساعت 9 الی 14 و بعد از ظهر از ساعت 17 الی 21 در خدمت شما هستند.

چه قسمت هایی از فایل را قبل از خرید می توان دید؟

این حق برای شما وجود دارد که قبل از خرید فایل خروجی فایل را مشاهده کنید و از صحت خروجی آن اتمام حاصل کنید.

فایلی را دانلود کرده ام ولی بر روی کامپیوتر من هنگام اجرا error می دهد چه باید کرد؟

تمامی فایل هایی که بر روی سایت قرار می گیرند با اخرین ورژن نرم افزارچک شده اند اگر چنانچه در اجرای فایل مشکل دارید نرم افزار خود را به اخرین ورژن تغییر دهید.

سوالات دیگر؟

هر سوال دیگری که داشته باشید پشتبانان سایت موظف به پاسخ گویی به سوالات شما هستند بهترین راه استفاده از سیستم آنلاین پشتبانی سایت است.که دقیق تر سوالات شما را پاسخ دهیم.ولی در موارد مهم و ضروری که وقت کمی دارید می توانید با پشتیبان ها تلفنی تماس بگیرید

شرایط و قوانین استفاده از سایت

1. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

2. این وب سایت یک دانلود سنتر بوده و فقط منابع را با لینک مستقیم، بدون انقضاء و سرعت بالا بصورت دسته‌بندی شده و به‌روز در دسترس کاربران قرار می‌دهد. هزینه اصلی دریافت شده از این بابت بوده وفایل های آموزش به صورت رایگان به کاربران تقدیم می شود.

3. هزینه عضویت ویژه فقط جهت دسترسی به هزاران منبع قرار گرفته در سایت بوده و مرتبط با یک فایل نمی‌باشد.

4.اکثر فایل هایی که بر روی ساتت قرار می گیرند دارای فیلم آموزشی و فایل اجرایی تست شده هستند و در فیلم یا فایل همراه توضیحات لازم قرار دارد و اینکه کاربر نتواند فایل را درست در نرم افزار اجرا کند مسولیتش با سایت نیست.

عضویت در سایت بمنزله قبول تمام شرایط فوق توسط کاربر بوده و قابل استناد است.

ارتباط سریع

3 + 4 =